Голосування за мораторій – буде моментом істини, – лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко

18 грудня 2018, 16:48

Юлія Тимошенко повідомила, що партія "Батьківщина" голосуватиме за пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Відповідне рішення було озвучено з трибуни Верховної Ради України.

- Голосування за мораторій - це буде момент істини. Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність держави, її територіальну цілісність, її майбутнє, ми зобов'язані проголосувати за пролонгацію мораторію на продаж землі щонайменше на п'ять років, — наголосила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Вона вважає неприйнятним розпродаж української сільськогосподарської землі тоді, "коли в країні панує хаос, корупція, рейдерство, коли практично знищено фермерство, коли кожен квадратний сантиметр землі знаходиться під ударом мафії".

- В останні місяці каденції цієї влади вони хочуть легалізувати мільйони гектарів землі, які розписані між декількома родинами в Україні. Ні для кого не секрет, що влада має у своїй родині до мільйона гектарів сільськогосподарської землі так чи інакше оформлених, зокрема, через нечесні процедури прихованої купівлі, — зазначила лідер партії.

Тимошенко переконана, якщо народні депутати в останній тиждень дозволять не продовжити мораторій на продаж землі, це буде найбільшою зрадою, яка може бути в сучасній, незалежній, суверенній Україні — народ буде позбавлений ресурсу, який вже ніколи не відновиться.

Лідер "Батьківщини" попередила: для наведення ладу із землею, Україні потрібно буде витратити достатньо часу, щоб зробити сильними наші середні сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства.

- Щоб з 20 тисяч фермерських господарств зробити, як у Польщі, - 2,5 млн. Після президентських виборів "Батьківщина" докладе всіх зусиль, щоб кожен гектар землі належав українцям, оброблявся ними і приносив їм прибуток, - підсумувала Тимошенко.

Вгору