“Я за стіл із такими бандитами не сяду”: Зеленський про мера Черкас Анатолія Бондаренка

20 травня 2020, 12:18

Володимир Зеленський під час пресконференції сказав, що вважає Анатолія Бондаренка некомпетентним у справах, які стосуються карантинних заходів. Він наголосив, що вважає вчинок мера Черкас популізмом.

За словами Володимира Зеленського, чинного Президента України, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розпочав політичну боротьбу ціною людських життів.

- Я за стіл із такими бандитами, як мер Черкас, не сяду. Я не знаю, як говорити, якщо міський голова має 19 кримінальних проваджень. Вважаю, що він некомпетентний і це підтверджує його вчинок. Але Анатолій Бондаренко - обранець народу. Тому якщо народ хоче обирати бандитів - це його вибір, - прокоментував Володимир Зеленський.

Президент наголосив, що тоді, коли він збирав селекцію з усіма головами ОДА та міськими головами, надав усім можливість висловитися, що їх не задовольняє у діях влади і як вони пропонують це виправити. Однак про думку Анатолія Бондаренка вперше дізнався тоді, коли той зробив гучну заяву про зняття більшості карантинних обмежень із Черкас.

- Де був мер Черкас два місяці тому? Де його літаки, які б наповнювали лікарні та аптеки свого міста? Де все це? Усім мерам складно, але, вибачте, вчинок Бондаренка - чистий популізм. Я впевнений, що таким чином він розпочав політичну боротьбу. Із ким він бореться? Навіщо? Скільки років був на каденції? Я навіть не знаю, що це за людина, - обурився Президент України.

Коментарі

Коля сказав:

Я теж не знаю що за людина Бондаренко, які там проти нього кримінальні справи, але конкретно в цій ситуації особисто я повністю його підтримую і на його стороні.

олексадр сказав:

Згоден,я теж не фанат Бондаренка,й на наступних виборах навряд чи за нього проголосую,але зроблю все що в моiх силах, щоб позбавити державу вiд зеленоi плiсняви

Черкащанка сказав:

Ух ти! І що ж ви таке зробите,”що в ваших силах”? Як саме ви збираєтесь “позбавляти ДЕРЖАВУ від “зеленої плісняви”? Що за народ, пише усіляку дурню і пишається своєю уявною значущістю. А, ну да, будете палити шини, трясти плакатами, скакати і волати….

олексадр сказав:

Як би вам це не подобалось,але в 13-14 роках Украiна отримала справжню незалежнiсть(а не в 91) i я радий ,що брав в цьому участь; все велике складаеться з маленького,це ,закон природи-пишатись тут нiчим,а от любити свою краiну,якою б вона не була i намагаться зробити щось гарне для неi-цим можна пишаться.

УКР. сказав:

Сцикун і тут повівся як сцикун!

Вгору