Геронимівка і Руська Поляна об’єднаються в ОТГ

06 лютого 2018, 20:49

Учора близько двохсот жителів села Геронимівка обговорювали питання об’єднання з Руськополянською сільрадою в спільну ОТГ, повідомляє Інфоміст.

- Із близько двохсот учасників громадського обговорення 161 проголосував "за" об’єднання Геронимівської та Руськополянської сільрад в спільну ОТГ і лише двоє – «проти». Натомість частина депутатів до останнього боролися проти рішення громади. І не дивно, оскільки повноваження цих же депутатів скінчаться виборами нових депутатів до ОТГ”, – написав у дописі на своїй сторінці у facebook директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Слинько.

Після чотирьохгодинних дискусій семеро депутатів та сільський голова підтримали створення об’єднаної громади, а шестеро – “утрималися” від ухвалення рішення.

- Судячи з аргументів шістьох “депутатів-утриманців” за три роки реформи вони так і не знайшли часу розібратися в можливостях децентралізації для їхньої громади. А це – прогнозовано втричі більший бюджет їхньої ОТГ, ніж мали сільради до об’єднання, і в десятки разів більші можливості з управління в їхніх селах освітою, медициною, інфраструктурою, землями, – коментує Сергій Слинько.

Коментарі

Вгору