Газ для населення може подорожчати на 62%

05 лютого 2018, 18:55

При існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення з квітня може збільшитися на 62% — з 4,94 тисячі до 8,03 тисячі гривень за 1 тисячу кубометрів. Ця інформація міститься в аналізі проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проведеного Міністерством фінансів України, пише Економічна правда з посиланням на Українські Новини.

Надалі, з жовтня 2018 року, ціна газу може зрости на 73% порівняно з діючою зараз, до 8 530 гривень за тисячу кубометрів.

Також в аналізі міститься інформація, відповідно до якої ціна газу могла б збільшитися на 17% з 1 січня, якби уряд виконав постанову №187.

 

Коментарі

Сеня сказав:

Так це ж хорошо, у нас що не робиться, все на краще???

юзр сказав:

Пердеть больше надо и Газ будет

Черкащанка сказав:

4 дні тому пан Прем”єр чітко сказав: підстав для підвищення ціни на газ немає! Знову обдурюють?

Cocos сказав:

От ты подруга внатуре наивная чукотская барышня! Еврею поверила! Бугашашки. Нормальные пасаны уже давно автономку поставили и избавились от этого пережитка прошлого! Ну ничего, как говорил Янович: Хватит скиглить)

Cocos сказав:

Так тебе и надо, ставь автономку и будет тебе щастье, подруга

Витя сказав:

Верните Януковича

Нік сказав:

Брешуть всі поголовно і не червоніють, від них нічого не залежить, а люди нафіг нікому не потрібні,януковича скидали і не при таких тарифах, а це скіки не піднімай усі мовчать, якось трішки м’яко кажучи не зрозуміло,мабуть за це і боролись???

газ сказав:

КОГДА НАЖРЕТСЯ?

газ сказав:

ПЕРДЕТЬ и ЕЩЕ РАЗ ПЕРДЕТЬ…

Вгору