Корсунського бійця поховають поруч з дідусем та бабусею

01 жовтня 2014, 18:02

384139254

У Корсуні-Шевченківському 2 жовтня попрощаються з воїном-добровольцем АТО Романом Сокуренком. Поховають героя, за бажанням його матері Тетяни Перетятько, біля дідуся і бабусі на території старого кладовища. Про це у Facebook повідомила журналіст видання "Нова Доба" Галина Добровольська-Погрібна.

"Тіло Романа Сокуренка 2 жовтня привезуть з Німеччини у Київ літаком о 01.20. Приблизно о 5 ранку його повезуть у Корсунь-Шевченківський. На в’їзді в Корсунь з боку Києва на блок-посту його зустрічатимуть друзі, вони запрошують усіх приєднатися до них, аби віддати належну шану Соколу", – пише журналістка.

2 жовтня на Корсунщині оголошено днем жалоби. Таке розпорядження підписав голова Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації Володимир Зуєнко. Керівників усіх місцевих підприємств, організацій, закладів та мешканців міста просять не проводити розважальних заходів, не вмикати гучної музики, приспустити державні прапори, почепити жалобні стрічки.

Попрощатимуться із Романом Сокуренком з 9 до 11 години у четвер на його рідному подвір’ї за адресою м. Корсунь-Шевченківський, вулиця Олега Кошового, 47.

"Об 11 годині траурна процесія вирушить з будинку по вулиці Кошового, поверне на вулицю Декабристів і вийде на вулицю Симоненка. Далі по вулиці Шевченка прямуватиме до Спасо-Преображенського храму із зупинками в центрі міста біля пам’ятника Шевченку та меморіалу Небесній сотні", – пишуть у соцмережі.

Чин поховання здійснить протоієрей Ростислав Било у Спасо-Преображенському Храмі від 12 до 13. Потім біля храму відбудеться траурний мітинг, після якого похоронна процесія рушить вулицею Шевченка, і далі вулицями Леніна, Бабушкіна, Суворова Романа Сокуренка повезуть на центральний цвинтар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору