Фотограф на Черкащині зміг сфотографувати унікальне явище (фото)

18 липня 2020, 22:14

Фотограф Костянтин Прокопенко комету C/2020 F3 (NEOWISE). Для цього йому знадобилося 3 тижні.

Черкащанин каже, що відчуває більше, ніж гордість, оскільки зроблені фото - його особисте досягнення.

- Наступного разу її можна буде побачити в 6-ти тисячному році. І я реально міг її пропустити, бо постійно були або вечірні чи ранкові хмари, чи виходило так, що прокидався пізніше, але не цього разу, - розповідає Костянтин Прокопенко. - За крок до зменшення зоряної величини комети мені вдалось це зробити.

Неозброєним оком комету можна побачити лише в місцях із мінімальним світловим забрудненням - шансів розгледіти її у місті майже нема.

- Хто ще бажає побачити унікальне явище - поспішіть, адже через декілька днів вона стане все менш яскравою. Ідеальний час, щоб побачити комету - 12-та та перша година ночі. Дивитися на північ, - радить черкащанам фотограф.

Нагадаємо, що на Черкащині зафіксували рідкісне недосліджене явище - сріблясті хмари.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Дмитро :

Тю! При всій повазі – але чому саме цей фотограф обраний для новини, якщо в Черкасах є ще кілька мінімум, які класно зняли цю комету і навіть краще? І це відомі на Черкащині імена.

Євич Аліна :

Вітаю!)
Я особисто публікувала цю новину. Підписана на фотографа Костянтина Проценка і саме його світлини мене вразили, тому й новина про його знімки.
Однак редакція “Про все” завжди рада запропонованим від читачів новинам. Ви можете надіслати власну ідею, пропозицію або героя матеріалу (навіть фотографа) і ми висвітлимо це у новинах.
Можна це зробити на головній сторінці сайту. Правий верхній кут і напис “Повідомити нам новину” на червоному тлі. Раді всім запропонованим новинам читачів.
Дякую за відгук, пане Дмитре!)

Черкащанка :

Так Прокопенко чи Проценко?))) У статті – Прокопенко, а у коментарі – Проценко!

Євич Аліна :

Моя помилка, дякую, що помітили) Фотограф Костянтин Прокопенко.

Вгору