Черкащанам розповіли, як не дати обважити себе на ринку

19 липня 2020, 07:53

Фото тематичне

На ринках використовують різні способи обману покупців. Головне, що повинен пам’ятати покупець - бути уважним. Якщо стежити за діями продавця, не відволікатися на розмови по телефону або самому підрахувати вартість товару, то продавець не стане ризикувати й обманювати покупця.

Психологи стверджують, що набагато простіше обрахувати покупця, який купує відразу кілька позицій. І якщо продавець при цьому називає вагу і вартість товарів, то вже на третьому мало хто зможе запам’ятати, яка вага і яка вартість були першого товару.  

Слідкуйте, щоб продавець важив усе без поспіху. Якщо вам здається, що продавець зважує товар із поспіхом - це ознака того, що він щось мудрує.

Якщо у вас виникли сумніви щодо правильності зважування товару, використовуйте контрольні ваги, які є на кожному ринку. Споживач має право перевірити точність ваги відпущеного товару. Контрольні ваги повинні розміщуватися в окремо відведеному та доступному місці для споживачів. Не йдіть без переважування.

У випадку порушення прав черкащан на достовірність результатів вимірювань або використання продавцями несправних зважувальних приладів варто звертатись до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.

За інформацією пресслужби Держпродспоживслужби в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору