Фіналістка черкаського конкурсу краси найбільше боїться павуків

29 квітня 2015, 22:10
MM5XAjdMguQ

Оксана Калініченко, 19 років, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» Оксана Калініченко мріє про кар’єру на телебаченні й вважає, що лише гармонійне поєднання зовнішньої краси, інтелекту та харизми допоможе здобути корону переможниці.

- Чому вирішила взяти участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Хочу випробувати свої сили, побороти страх перед сценою! Минулого року дві знайомі з мого факультету змагалися за головну корону. З цікавістю спостерігала за їхньою підготовкою. Зрозуміла, що маю будь-що стати новою учасницею й гідно представити свій навчальний заклад!

- Що необхідно, аби перемогти в цьому конкурсі?

- Відповідати простій, але дуже промовистій формулі: зовнішні дані + харизма + інтелект = справжня красуня.

- А як ти підтримуєш себе в чудовій формі?

- Якщо набрала зайву вагу, бігом до тренажерної зали! Дотримуюсь правил здорового харчування, не їм жирної їжі. Потрібно їсти потроху, але часто! Навіть після 18.00 не зашкодить, якщо ти ведеш активний спосіб життя. Я 5 років займалась волейболом, танцями, закінчила художню школу. За умови такого ритму ти просто зобов’язана тримати себе в тонусі.

- Чи є в тебе заповітна мрія?

- Мрію стати телеведучою! Це така дитяча рожева мрія… Думаю, конкурс «СтудМіс» стане однією зі сходинок на шляху до її реалізації!

- А який досвід роботи журналістом вже маєш?

- Деякий час працювала на одному з місцевих телеканалів «Рось», проходила практику на каналі «Україна». А ось нещодавно запропонували роботу на телеканалі «СТБ». Але там поставили такі умови, що мені довелося б кинути навчання. А я все-таки хочу здобути фах журналіста, мати диплом. Тож із роботою доведеться почекати.

- Уяви себе через 5 років. Спробуй передати привіт собі із майбутнього.

- Я заміжня, маю одну дитину. Не сиджу вдома, працюю за спеціальністю, коханий чоловік мені у всьому допомагає.

v1wsadS4jeY

- До речі, який чоловік для тебе ідеальний?

- Такий, що мене витерпить! Я, як вітер, куди мене понесе, туди й полетіла. Дуже непередбачувана, зі мною нічого не можна спланувати! Тож і доводиться, бідолахам, терпіти. Зате не сумно!

- Чого ти найбільше боїшся в житті?

- Павуків! Змалечку їх терпіти не можу! Абсолютно не боюся життєвих ситуацій. Будь-які перешкоди намагаюсь сприймати як такі, що дозволяють загартовувати свій характер.

- Що тебе надихає?

- Звичайно, подорожі! Я об’їздила майже всю Україну, побувала в Німеччині, Чехії, Туреччині, кілька місяців жила в Америці. Була можливість навіть там лишитися. Але я повернулася додому.

- Яка риса найкраще тебе характеризує?

- Азартність. Люблю екстрим. Хотіла б навчитися їздити на мотоциклі й спробувати роуп-джампінг. Мені все цікаво! Не можу сидіти на одному місці.

- Що можеш побажати дівчатам, які лише мріють про участь у конкурсі «СтудМіс»?

- Зібрати всю свою волю в кулак і прийти на кастинг! Якщо ти навіть не пройдеш далі, здобудеш неоціненний досвід! Головне, зробити перший крок. Який завжди чомусь видається найстрашнішим.

Нагадаємо, "Про все" знайомить читачів сайту із фіналістками конкурсу "СтудМіс Черкащини". Прочитати всі інтерв'ю можна за тут.

Поділитись

Коментарі

Вгору