Фіналістка черкаського конкурсу краси готова до стосунків на відстані

21 квітня 2015, 20:25
6-7GHbBqqkM

Вікторія Квітка, 17 років, Черкаський медичний коледж

Фіналістка конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015» Вікторія Квітка упевнена, що тільки щоденна робота над собою допоможе досягти омріяної мети, а світові подіуми вже чекають на неї. "Про все" продовжує знайомити читачів із учасницями конкурсу.

-  Як ти стала учасницею конкурсу «СтудМіс Черкащини 2015»?

- Минулого року я прийшла на фінал конкурсу в ролі глядачки. Була вражена рівнем проведення та масштабами. Уболівала за дівчат, з цікавістю стежила за їхніми перевтіленнями на сцені. Тож пообіцяла собі, що цього року неодмінно братиму участь.

- Чи маєш досвід роботи моделлю?

- Так, 3 роки займаюся у модельній школі «Fit models». Я спробувала все – і гімнастику, і танці, і малювання, і до музичної школи ходила, займалася волейболом та гандболом, але одного разу потрапила до модельного агентства і зрозуміла, що це моє.

-  Що тебе надихає найбільше в житті?

- Кохання. Для мене дуже важливо кохати і бути коханою. Чоловік повинен бути розумним, успішним, красивим, знати, чого хоче від життя, впевнено йти до своєї мети. А що найголовніше – любити мене!

VGMPetVHux0

- Уяви себе через п’ять років. Ким станеш?

- Відомою топ-моделлю! Буду дефілювати на модних показах у Парижі й Мілані. Можливо, житиму в Італії або Іспанії. Крім того, здобуду фах косметолога. Дуже хочеться допомагати людям бути красивими.

- А в чому твій секрет краси?

- Важливий систематичний  догляд за обличчям і тілом. Щоденні маски, скраби, народні рецепти – усе, що допомагає шкірі виглядати здоровою.

- Якому стилю одягу надаєш перевагу?

- Взагалі не ношу спортивного одягу! Жінка повинна виглядати жінкою. Люблю сукні, спідниці, інколи навіть одягаю підбори. Незважаючи на мій високий зріст. Головна умова – потрібно почувати себе комфортно!

- Кого можеш назвати своїм головним вчителем?

- Безперечно, тата! Для мене він найкращий приклад для наслідування, адже всього досягнув сам, він ніколи не здається, впевнено йде по життю. Хочу бути на нього схожою.

- А на що готова заради блискучої кар’єри?

- Багато працювати над собою. Я не люблю сидіти на одному місці, хочу  подорожувати, побачити світ. Тож зараз це для мене на першому місці. Можу навіть погодитися на стосунки на відстані. Адже справжнє кохання перевіряється кілометрами. Коли любиш людину, готовий на неї чекати.

Поділитись

Коментарі

Вгору