ФДМУ планує призначити керівника «Черкасиобленерго»

05 вересня 2016, 09:34

черкасиобленерго-1024x666

Фонд держмайна оголосив проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників ПАТ «Черкасиобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго» і ПАТ «Хмельницькобленерго», пише Діловий регіон.

Також Фонд звернувся до МЕРТ з проханням провести відповідну процедуру для обрання керівників для АК «Харківобленерго» і ВАТ «Запоріжжяобленерго» шляхом утворення комісій при комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

Наразі усіма п’ятьма підприємствами керують виконуючі обов’язки керівників. Напередодні приватизації цих активів ФДМУ прагне урегулювати це питання, привівши його у відповідність до норм чинного законодавства, йдеться у повідомленні Фонду.

«Наше завдання – паралельно з підготовкою до приватизації налагодити нормальні бізнес-процеси на підприємствах, зробити їх більш ефективними», – пояснив дії ФДМУ заступник голови Фонду Володимир Державін.

Нагадаємо, детективи НАБУ взялися за “Черкасиобленерго”. У Національному антикорупційному бюро України вважають, що “службові особи ПАТ “Черкасиобленерго” діючи умисно заволоділи чужим майном в особливо великому розмірі”.

Поділитись

Коментарі

Вгору