Європейський експерт оцінював якість виконання проектів регіонального розвитку на Черкащині

01 березня 2018, 19:50

Черкащину з дводенним візитом 26-27.02 відвідав європейський експерт, радник генерального директорату Європейської Комісії з регіональної та міської політики (DG REGIO) Майкл Ральф. Тут він оцінював якість та ефективність втілення проектів та практик регіонального розвитку, які реалізуються коштом Держфонду регіонального розвитку.

Як інформують у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування, Черкащину експерту рекомендували для візиту як одну із провідних у реалізації проектів регіонального розвитку областей. Зокрема, протягом 2015-17 років у нашому регіоні реалізували 47 проектів за підтримки Державного фонду регіонального розвитку на понад 200 мільйонів гривень. Проекти були спрямовані на енергоефективність медичних та навчальних закладів, розвиток спортивної інфраструктури, придбання обладнання для комунальних установ, забезпечення питною водою населених пунктів.

Загалом, об’єкти Черкащини, що фінансуються за рахунок ДФРР, залишили позитивне враження у пана Майкла Ральфа. Протягом візиту європейський експерт мав змогу побачити успішне впровадженням проекту «Інноваційні школи» на прикладі Черкаської міської гімназії № 9 імені О. М. Луценка. Ознайомився з першочергово проведеними заходами по реконструкції Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка.

Окремої уваги заслуговує сфера охорони здоров’я. Пан Майкл Ральф відвідав два об’єкти, що фінансувались за рахунок ДФРР: реконструйовану поліклініку під Перинатальний центр КЗ «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради» та Скринінговий центр «Здоров’я жінки», створений на базі Обласного онкологічного диспансеру.

Також завітали до лідера з реалізації проектів за кошти ДФРР серед ОТГ – Білозірської об’єднаної громади. Ознайомились з їх успішними практиками – сучасним ЦНАП та придбаним обладнання для виготовлення паспортів для центру надання адміністративних послуг Білозірської ОТГ.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Поділитись

Коментарі

Вгору