«Не дамо Кузьмінській знову нашкодити підприємству»: черкаські енергетики прийшли під суд

20 вересня 2019, 20:03

Десятки
працівників ПАТ «Черкасиобленерго» прийшли сьогодні на засідання Соснівського
районного суду по справі підприємства та екс-керівниці Світлани Кузьмінської,
хоч їх і не запрошували. Люди вважають, що своїми діями Кузьмінська хоче знову
заважати обленерго розвиватися і, можливо, домогтися зміни діючого керівника.

  • Сьогодні зранку на порталі «Судова влада» працівники «Черкасиобленерго» дізналися, що відбудеться розгляд клопотання щодо скасування арешту на майно ПАТ Черкасиобленерго і скасування заборони державного реєстратора вносити зміни до державного реєстру фізичних та юридичних осіб. Нас про це ніяк не повідомили хоч і справа стосується підприємства, добре, що промоніторили інформацію самі, - прокоментував начальник юридичного відділу ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Овсієнко.

За його словами, працівники Черкасиобленерго надіслали клопотання про перенесення засідання, щоб можна було дізнатися, про які документи йдеться аби висловити власну позицію.

- Щойно ми довідалися, що Кузьмінська надіслала клопотання щодо скасування арешту та внесення змін до єдиного державного реєстру фізичних, юридичних осіб і громадських формувань. Засідання перенесли, але поки не повідомили на яку дату, - додав юрист.

Працівники обленерго стурбовані тим, що відбувається люди погрожують не пустити Кузьмінську навіть фізично на підприємство.

- Ми стомилися сюди ходити і відбивати її напади. Тільки почали підніматися на ноги, нам стабільно виплачують зарплату й не хочемо, щоб події 2016-2017 років повернулися. Ми просимо владу не допустити Кузьмінську до підприємства, - розповіла заступниця директора із комерційних питань Черкаського міського РЕМу Наталія Негода.

Коли Ккзьмінська була при владі, то ми мали проблеми із виплатою зарплати, не вистачало палива та матеріалів. Пані Кузьмінська не розуміє, що люди не дадуть їй «зайти», готові застосувати силові методи. Чи може вона думає, що розжене усіх і буде керувати? Тільки ким нам не зрозуміло. Ми готові протистояти, адже зараз ми маємо зарплату і нормальні умови, тож є за що боротися, - розповів диспетчер та голова профкому Черкаського міського РЕМу Віктор Антонюк

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору