Екс-регіоналка очолила Уманську райраду

24 листопада 2015, 16:02

супрунець

Головними кандидатами на посаду голови Уманської районної ради були колишній начальник відділу освіти Уманської райдержадміністрації Оксана Супрунець та колишній голова Уманської райдержадміністрації Ярослав Скус. Першу підтримали із 29 депутатів, другого – 20, пише Вечірня Умань.

Наслідуючи традиції Черкащини, після обрання колишнього регіонала на посаду голови Черкаської обласної ради, депутати Уманської районної ради і собі обрали очільницею колишню регіоналку Оксану Супрунець. Свого часу її звинувачували у доставці тітушок на Антимайдан та «продвигання» Партії Регіонів у народ. Її звільнення з посади  начальника відділу освіти досі покрите таємницею.

На цьогорічних місцевих виборах до Уманської райради чиновниця йшла від правлячої партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Під час свого виступу, як кандидата на посаду голови райради, Оксана Супрунець розповіла свою біографію та підтвердила те, що була членом Партії Регіонів, а нині — член партії "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ".

- З посади начальника Уманського районного відділу освіти звільнилася перед початком подій на Майдані, 15 листопада. На Антимайдан нікого не возила, - говорить Оксана Супрунець.

Під час таємного голосування із 50 депутатів райради 29 віддали свій голос за Оксану Супрунець, 20 – Ярослава Скуса,  1 – проголосував проти всіх.

Поділитись

Коментарі

Вгору