Вельбівець хоче притягнути до відповідальності тих, хто каже, що він „регіонал”

23 листопада 2015, 16:32
вельбівець

Фото: Про Все

Жодних документів щодо вступу у Партію регіонів новопризначений голова облради Олександр Вельбівець не підписував.

Про це він розповів журналістам щойно під час прес-конференції.

Всі документи, які нині поширюють в інтернеті про його членство в партії, за його словами, сфальшовані. Йому прикро чути, що він "регіонал", і тому з цього приводу написав заяву до правоохоронних органів.

- Хочу щоб або підтвердили, або спростували інформацію, що я "регіонал". Якщо вона не підтвердиться, то людей, які розповсюджують цю інфомацію, мають притягти до відповідальності. Правоохоронні органи повинні дати відповідь, - зазначив він.

Олександр Вельбівець додав, що через Партію регіонів свого часу мав багато клопотів, зокрема, у вигляді тиску, який відчув відразу після того, як Янукович став Президентом країни.

- Тоді я був міським головою Лисянки. Моя посада була одна з основних. Тому мені представники штабу Партії регіонів запропонували заповнити 100 заяв на вступ моїх підлеглих в партію. На мою відмову на мене було сфабриковано кримінальну справу за фактом хабарництва, - пригадав новообраний голова облради.

Ця справа, за його словами, розглядалася повторно. Він каже, що такого розвитку подій не витримав його батько, який через 15 днів після цього помер.

- Тому про яку любов до Партії регіонів може йти мова, - наголосив він.

Поділитись

Коментарі

Вгору