Екс-регіонал може стати керівником охорони здоров’я Черкащини?

22 липня 2014, 14:24

Директором департаменту охорони здоров'я ОДА може стати Анатолій Ситник. Комісія визнала переможцем конкурсу саме його кандидатуру.

Про це сьогодні, 22 липня, повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль.

- Нещодавно відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту. Брали участь п’ять претендентів. У конкурсній комісії, крім представників облдержадміністрації, фахівців галузі, брали також участь представники громадськості, в тому числі люстраційного комітету. За результатами конкурсу, що складався з двох частин (письмові відповіді та співбесіда), комісія рекомендувала голові ОДА затвердити на цю посаду Ситника Анатолія Павловича. З різницею в два голоси від нього відстав Найдан Олег Володимирович, який зараз є заступником директора департаменту, - повідомив Віталій Коваль.

За його словами, Анатолій Ситник має фахову освіту, уже протягом шести років обіймав посаду керівника галузі охорони здоров’я області, потім працював у Києві. З 25 жовтня 2013 року працює директором Черкаського геріатричного пансіонату.

– Він вивчав досвід запровадження сімейної медицини в Європі, наполегливо відстоює медичну реформу та пропозиції підготовки фахівців-медиків на Черкащині, – розповів заступник голови ОДА.

На запитання журналіста, чи вийшов Анатолій Ситник з Партії регіонів, Віталій Коваль відповів, що під час конкурсної комісії претендент відповів, що він не є членом ПР.

Поділитись

Коментарі

майдан сказав:

знову Віталій Коваль, знову незаменымы Регіони, Де прочитати хто ще був претендентом на посаду?

ми сказав:

Ой Коваль наш розхвалився, як конкурс чесно відбувався!!! Ми вже попередньо чули, ХТО ТАМ ПРИЙМАВ КОНКУРС І ГОЛОСУВАВ!

Вгору