У Черкасах через поломку фекального колектора автопомиї з дороги перекачують в паркове озеро (відео)

22 липня 2014, 13:59

Через поломку фекального колектора, який комунальники використовували для відведення дощової води в місті, величезну калюжу біля літака у Південно-Західному районі (яка утворилася внаслідок зливи) перекачують в озеро у парку Перемоги.

- Всім відомо, що в тому районі немає дощової каналізаціі. Точніше, вона була зроблена в 70-і роки, але з протилежним ухилом. Для водовідведення ми використовували фекальний колектор. Але вчора ми не змогли цим скористатися через те, що тиждень тому на цьому колекторі сталася велика аварія (Громова-Джаліля). Поступово відкачуємо воду, - написав на своїй сторінці у Facebook учора міський голова Черкас Сергій Одарич.

Ця ситуація страшенно обурила директора КП "Дирекція парків" Олександра Радуцького, адже дощову воду відкачують в озеро парку.

- Мене все бiльше та бiльше дивуе Одарич. Знаходжусь в лiкарнi. Телефонуе до мене майстер паркiв та каже, що перекачують воду з першого кругу в озеро парку Перемога. Коли майстер зробив зауваження працiвникам, то його послали, бо то розпорядження мера Одарича. Викликали мiлiцiю, цi працiвники і їїпослали теж до мера. Вода на першому крузi, що бiля лiтака, зiбралася пiсля дощу. Парк захищаеться законом. Статус земель природо-заповiдний.Я В ШОЦI. Що очiкуе наше мiсто? - обурився у Facebook Радуцький.

За його словами, ситуація повторилася і сьогодні.

- Перетелефонував майстер парку Перемога. Сьогоднi о 6.20 ранку продовжували перекачувати в озеро парку "Перемога " автопомиї з дороги першого кругу. Сьогоднi звернемося знову до прокуратури, - зазначив Олександр Радуцький.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору