“Я не хлопчик для биття”: ексочільника Черкаської ОДА Боднара образили словами про бездіяльність на посаді

05 жовтня 2020, 09:53

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов під час наради з нагальних питань сказав, що в Черкаській області показник будівельної готовності у президентському проєкті "Велике будівництво" - нульовий.

Усього в Черкаській області у 2020 році в межах «Великого будівництва» планували відремонтувати 234 км доріг державного значення та 122,3 км доріг місцевого значення.

Також у межах програми заплановано реалізувати 11 проектів соціальної та спортивної інфраструктури: чотири школи, п'ять стадіонів та два інших масштабних проекти (реконструкція Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка та ремонт Чорнобаївського районного спортивного комплексу).

Про "нульову готовність об'єктів" міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов написав на особистій фейсбук-сторінці.

- Нарада з регіонами з нагальних питань демонструє різну динаміку та ефективність роботи в областях. Загальний показник будівельної готовності у країні становить 82%. Однак є дві області, які демонструють украй незадовільні результати — це Кіровоградська та Черкаська області. Нуль готових об’єктів. Відповідні кадрові зміни вже відбулися, - зазначив Олексій Чернишов.

Натомість колишній очільник Черкаської обласної держадміністрації Роман Боднар відповів, що така оцінка - поверхнева і не відповідає дійсності.

- Ми зробили все і навіть більше в тих умовах, які склалися на початку року на Черкащині. Оцінка роботи щодо реалізації програми «Велике будівництво» є поверхневою, упередженою і такою, що посягає на мою честь і гідність як колишнього голови ОДА. Я вимагаю публічного вибачення! - відреагував ексголова області.

Роман Боднар зауважив, що у випадку ігнорування його вимоги оприлюднить аргументи, які можуть поставити під сумнів професійність міністра.

- У разі ігнорування моєї справедливої вимоги залишаю за собою право оприлюднити аргументи та факти нашої ефективної роботи, які можуть поставити під сумнів Вашу фаховість як міністра. Я не хлопчик для биття, щоб терпіти таке відношення, - обурився ексочільник області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору