Відсьогодні Канів у “червоній” зоні: які обмеження вступили в силу?

05 жовтня 2020, 09:17

Із 00:00 годин понеділка 5-го жовтня у Каневі почали діяти нові обмеження відповідно до встановленої в місті «червоної» карантинної зони.

Рішення держави змусило місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянути діючі протиепідемічні заходи та посилити їх відповідно до вимог законодавства.

Обмеження ввели на 14 календарних днів. Відповідне рішення ухвалили в ході чергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС у п’ятницю, 2-го жовтня.

Відтак у Каневі зачинили всі заклади культури (кінотеатри, театри), заклади громадського харчування (столові, кав'ярні, кафе та ресторани). Заклади освіти канівчани також не відвідуватимуть протягом двох тижнів. Імовірно, там введуть повністю дистанційне навчання на цей період.

На два тижні зачинені торговельно-розважальні центри, спортивні зали, фітнес-центри та сфери побутового обслуговування населення.

Аналогічно призупинили і прийом громадян у всіх структурних підрозділах виконкому Канівської міськради та інших установах бюджетної сфери.

За інформацією пресслужби Канівської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору