Екопоселенка з Черкащини шиє дизайнерський одяг у стилі бохо (фото)

20 лютого 2016, 13:25

1

Даша Шишкіна – одна з тих сміливців, які готові розлучитися з благами цивілізації і жити в єдності з природою. Дівчина живе в екопоселенні в Черкаській області. Разом із чоловіком і маленьким сином вона веде здоровий спосіб життя, вирощує власні овочі і паралельно створює стильні речі. Шити дівчину навчила мама. Спочатку Даша почала створювати речі для себе, намагалася бути несхожою на інших, перешивала новинки зі старого одягу, придумувала цікаві фасони... Дівчина і не думала, що на цьому можна заробляти. Сьогодні Даша разом із компаньйонкою створює дизайнерські речі у стилі бохо і продає їх клієнтам у різні куточки світу, інформує in.ck.ua.

У місті існує умовний дрес-код – жінки носять штани або класичні костюми. Ми ж вирішили одягти дівчат у натуральні та красиві речі. Виготовляти одяг для продажу запропонувала моя подруга Оленія з сусіднього екопоселення. Ідея полягає у тому, щоб зробити життя навколо нас красивішим. Довга спідниця, вона зручна, затишна, додає відчуття жіночності. Тут, в екопоселенні, мрія про довгі спідниці здійснилася і, сподіваюсь, не лише тут.

1

Наша тема – бохо. Моя компаньйонка запропонувала стиль бохо. Він близький нам за ідеєю – для пошиву використовуються тільки натуральні тканини. Крім того, зараз бохо дійсно в тренді: дівчата люблять довгі спідниці. Зазвичай в повсякденному житті багато сірого і чорного одягу, філософія бохо – бути яскравим. Коли кожен день спостерігаєш ритм природи, поринаєш в цей стан і обираєш життя, наповнене кольоровими фарбами, де немає місця смутку і розчаруванню.

2

Бохо поєднує декілька модних стилістичних напрямів: хіпі, фольклор, сафарі, мілітарі, етнічні мотиви, вінтаж. Обов'язковим є використання зручних, екологічних, натуральних матеріалів.

3

Ідея фасону з’являється не одразу. Я можу місяць ходити і думати про спідницю, не спати ночами, доки у мене не складеться повний образ з усіма деталями, тільки тоді я можу почати шити. На це йде близько трьох днів, залежно від складності фасону. Я шию набагато повільніше, ніж швеї на заводі, бо у мене вдома маленька дитина, я займаюся танцями та постійно відволікаюся на багато різних справ. Але чим більше ти зайнятий, тим більше встигаєш.

4

Якщо чесно, я навіть не стежу за модними трендами. Часто мені починає подобатися якийсь колір, і він виявляється модним. Я більше творець моди, а не її послідовник. Намагаюся взагалі не дивитися на стиль інших, щоб не почати його копіювати.

5

Пошити копію якоїсь спідниці не вийде. Навіть якщо покупець сильно просить пошити щось схоже, ми погоджуємося, але у підсумку якась кишенька з’являється з іншого боку, або декор новий додається. Кожна річ – унікальна.

6

Вартість виробів варіюється від 800 до 1000 гривень. Ціна на спідницю залежить від фасону, адже бохо – це багатошаровий одяг. Вартість залежить від кiлькості тканини, якості матеріалу (льон чи батист) і складності пошиву. Плануємо також почати шити простіші фасони в стилі casual, робити менше шарів, щоб здешевити виріб. Основні продажі здійснюємо по інтернету. Також є індивідуальні замовлення. І вже з’явилися постійні покупці. Проте я розумію, що все це ще розвиватиметься, і даю нам час, щоб вирости. Зараз ми плануємо здавати речі в київські шоуруми. Ми з Оленією мріємо йти вулицею і зустріти дівчину в нашій спідниці.

7 8

Поділитись

Коментарі

Марія сказав:

Молодчина. Бажаю наснаги

Вгору