Екоінспектор із Черкащини виборов Кубок світу з кікбоксингу

19 травня 2016, 12:41

1463642090

Цього року з 12 по 15 травня в столиці Угорщини місті Будапешт проводились змагання на здобуття Кубку світу з кікбоксингу за версією WAKO. В змаганнях взяли участь дві тисячі спортсменів із сорока країн.

У складі збірної України працівник Державної екологічної інспекції у Черкаській області, заслужений майстер спорту Іван Ткаченко у фіналі змагань, нокаутувавши представника збірної Польщі, здобув перемогу у розділі «фул контакт», вагова категорія +91 кілограм.

1_260

Колектив Державної екологічної інспекції у Черкаській області вітає нашого чемпіона, пишається здобутками колеги та бажає йому здоров'я і наснаги на шляху до нових перемог.