“Ревізор” залишив в Умані антинагороду

05 грудня 2014, 12:09

33725

У п'ятому сезоні команда соціального шоу Нового каналу може залишити в закладі і антинагороду – "Ревізор не рекомендує". 

У групах "Ревізора" в соціальних мережах шанувальники програми давно просили ввести "антинагороду" проекту. Команда довго думала, як відзначити заклади, які не відповідають більшості вимог програми. Так з'явилася "червона картка" соціального реаліті – наклейка "Ревізор не рекомендує". Залишати її будуть у книзі скарг. Про цей офіційний документ споживачі в Україні дуже мало знають. А даремно! Адже це потужний інструмент: на кожен негативний відгук у цій книзі має послідувати офіційна реакція керівництва.

– Ми використовуємо наклейку лише в тих випадках, які залишили особливо глибокий "шрам у серці", – говорить керівник проекту Вікторія Бурдукова. – Бувають ситуації, коли в роботі закладу бачиш багато дрібних, але не фатальних недоліків... При цьому ситуація не критична, великої небезпеки для гостей немає, персонал готовий змінюватись, і у них цей шанс є. А бувають місця безнадійні. На кухню зайти страшно! І з цим нічого не поробиш. Ми просто зобов'язані попередити про це людей.

Команда проекту Нового каналу закликає всіх навчитися користуватися книгами скарг і не лінуватися переглядати відгуки. Там може бути неприємне попередження від "Ревізора". Зокрема, гості закладів міста Умань (Черкаська обл.) Вже можуть зустріти "антинагороду" в одній із таких книг.

– Це був абсолютно кричущий випадок, – згадує Вікторія Бурдукова. – Ми прийшли в заклад, якому від сили півроку. Зовні все прекрасно. А всередині нас відразу насторожив запашок. Коли ми увійшли на кухню... Скажу чесно, за весь час роботи над проектом я такого жаху ще не бачила. Відвідувачів закладу обманює його "респектабельна зовнішність". Але те, що робиться всередині, зустрінеш не в кожному вокзальному "генделику"! Там ми, звісно, залишили "антинагороду".

Нагадаємо, в Умань "Ревізор" приїжджав 19 листопада. Тоді перевіряли роботу піцерії "БельКанто".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору