Двом поліцейським, які побили черкащанина, повідомили про підозру

23 лютого 2017, 13:56

21 лютого слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру  двом працівникам поліції за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень черкащанину.

Так, досудовим розслідуванням установлено, що в липні 2016 року двоє працівників поліції у місті Черкаси під час незаконного фізичного затримання місцевого жителя, застосувавши до нього спеціальний засіб – кайданки,  нанесли останньому тяжкі тілесні ушкодження з метою отримати інформацію про місце перебування осіб, які можливо причетні до вчинення крадіжок у кримінальному провадженні, що розслідувалося слідчим органом поліції.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, обрання підозрюваним запобіжних заходів, відсторонення їх від посад та завершення досудового розслідування в найкоротший строк.

Підозрюваним загрожує покарання за ч. 2 ст. 121 КК України у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років, за ч. 2 ст. 365 КК України – позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, раніше трьом особам, серед яких і поліцейський, також повідомили про підозру у побитті черкасця.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору