Поліцейському і ще двом особам, які побили черкащанина, повідомили про підозру

22 лютого 2017, 13:11

21 лютого слідчим відділом прокуратури Черкаської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, 3 особам, одна з яких є працівником патрульної поліції, за фактом групового нанесення тілесних ушкоджень середнього ступеня тяжкості місцевому жителю біля одного з розважальних закладів м.Черкаси в кінці грудня 2016 року.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчо-процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, обрання підозрюваним запобіжних заходів, відсторонення правоохоронця від посади, завершення досудового розслідування у найкоротший строк і прийняття кінцевого процесуального рішення відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору