Двом керівникам районів оголосять догани

02 квітня 2016, 12:22

poderРоботу з регіонального розвитку на Звенигородщині та Уманщині визнано незадовільною. А очільників обох районів притягнуть до дисциплінарної відповідальності. Таке рішення колегії Черкаської ОДА, що відбулася в п’ятницю.

На зібранні підбили підсумки соціально-економічного розвитку області. Найбільше зауважень в її керівництва до роботи Віталія Олійника та Василя Довбуша. Перший головує в Уманській РДА. Інший – у Звенигородській.

– На сьогодні ми маємо завдання № 1 – це залучення інвестицій, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І саме з цього має починатися робочий день у керівників районів. Не буде інвестицій – не буде розвитку. Далі – належна увага до питань об'єднання територіальних громад і децентралізації. Приміром, ми скільки років боролися з органами юстиції через реєстрацію нерухомого майна. Я мав купу скарг від голів районів. А коли ці повноваження почали передавати на місця – довелося в ручному режимі контролювати процес. Це ж стосується і впровадження онлайн-системи державних закупівель. І це лише кілька наших пріоритетів. Керівники районів мусять усі питання соціально-економічного розвитку контролювати особисто. Бо саме їм відповідати.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Анастасія :

Чи згодні ви з тим, що громадам краще знати, що необхідно їм для того, аби створити максимально сприятливі умови і для життя людей, і для розвитку бізнесу? Як не озираючись ні на #район, ні на #область зростити спроможні #громади та на яку підтримку й від кого у цьому процесі слід розраховувати кожній наступній новоствореній об’єднаній громаді (#ОТГ) далі http://www.minregion.gov.ua/press/news/hto-ne-boyitsya-trudnoshhiv-tomu-vsi-y-dopomagayut-lyudmila-damentsova-pro-ob-yednani-gromadi/

Вгору