Двоє уманських посадовців заплатять штраф через відсутність декларацій

11 вересня 2017, 21:56

За фактами неподання посадовцями декларацій про доходи Уманською місцевою прокуратурою розпочато кримінальні провадження.

Уманською місцевою прокуратурою за результатами вивчення матеріалів, зібраних Управлінням захисту економіки в Черкаській області встановлено, що 2 колишні посадовці Уманської районної державної адміністрації при своєму звільненні, всупереч Закону України «Про запобігання корупції», який передбачає обов’язок не пізніше дня припинення виконання особою функцій держави або місцевого самоврядування подати декларацію особи, яка припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування не подали декларацію взагалі.

За вказаними фактами Уманською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 366-1 КК України (умисне неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції").

Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією  Уманської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору