Двоє кандидатів за крісло мера Черкас розпочали кампанію проти третього претендента

08 квітня 2014, 18:45

В умовах млявої президентської передвиборчої кампанії у Черкасах активізувалася боротьба на виборах мера. Потенційні кандидати на посаду міського голови, серед яких Сергій Одарич (Партія вільних демократів), Олександр Радуцький (Соціалістичної партії України) та Микола Булатецький (безпартійний), розпочали активну політичну боротьбу. Два останніх кандидати розпочали кампанію проти екс-мера Черкас Сергія Одарича у той час, як сам екс-голова розповідає про свої досягнення на посаді.

Про це повідомляє ОПОРА.

Нагадаємо, що 4 квітня почалися вибори до органів місцевого самоврядування, зокрема позачергові вибори Черкаської міської ради та міського голови. Потенційні кандидати в мери вже розпочали політичну кампанію. Екс-мер Сергій Одарич публічно заявив, що він та його команда братимуть участь у виборах. Нині Сергій Олегович активно проводить зустрічі з виборцями. Так, на останній зустрічі, яка відбулася 7 квітня в актовій залі черкаського університету (ЧДТУ), екс-голова розповів про здобутки своєї команди, бачення розвитку міста та відповів на запитання присутніх.

Водночас у місті з’явилися білборди черкаського політика Миколи Булатецього (нині позафракційного депутата Черкаської міської ради) з написами «Перемогли Януковича, переможемо й Одарича», «Захистимо Черкаси від корупціонерів» тощо. Микола Булатецький в інтерв’ю інтернет-виданню «Прочерк» повідомив про те, що, на його думку, Одарич захищає лише свої бізнесові інтереси, а не працює на користь міста. Сам же екс-мер ситуацію з цими білбордами прокоментував так: «Мені дуже сумно дивитися на людей, у яких сенс життя звівся до боротьби з однією особою…».

Нагадаємо, що на початку лютого 2014 року Микола Булатецький заявляв: «Я не буду балотуватися ані в депутати, ані в мери. Я відповідально заявляю!» Проте нині Булатецький вважає себе єдиним реальним опонентом екс-голови Черкас.

Також потенційний кандидат у мери Олександр Радуцький, а нині позафракційний депутат Черкаської міської ради розпочав активну кампанію проти Сергія Одарича. Ще раніше він на своїй сторінці у Facebook висловив підтримку кандидату на пост Президента України Петру Порошенку (безпартійний, самовисування), після чого Олександр Радуцький поширив відритого листа до Петра Порошенка із застереженням від підтримки Сергія Одарича. В останньому інформаційному листі Олександра Рудуцького є критика на адресу почесного президента ПАТ «Азот» Валентину Жуковську та Сергія Одарича з такими заголовками: «Цим рішенням Одарич «злив» КП «Черкасиводоканал», «Злити в унітаз місто Черкаси Одаричу не вдалося».

Зауважимо, що згідно з календарним планом основних організаційних заходів із підготовки та проведення позачергових виборів депутатів міських рад та міських голів, подача документів для реєстрації кандидатів на посаду міського голови починається лише з 23 квітня. До цього часу жоден із потенційних кандидатів ще не має права вести агітацію на свою підтримку. Адже згідно Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «… кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборчу агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови…».

 

Коментарі

Вгору