Двох жителів Золотоніського району судитимуть за незаконне заволодіння мопедом

29 листопада 2017, 15:29

У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебувало кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Досудовим розслідування встановлено, що 19-річний хлопець, 27.09.2017, перебуваючи на лісовій дорозі поблизу села Дмитрівка Золотоніського району Черкаської області, за попередньою змовою з неповнолітнім, разом  незаконно заволоділи транспортним засобом - мопедом марки «Delta».

Так, повнолітній правопорушник кулаком лівої руки наніс один боковий удар в ліве передпліччя потерпілого, один боковий удар кулаком лівої руки в область спини, від яких потерпілий разом із транспортним засобом упав на землю. Після цього, сівши на спину потерпілого правою рукою схопив останнього за горло та почав його стискати. В цей же час, неповнолітній, кулаком правої руки наніс потерпілому близько п’яти прямих ударів в область лівого ока та ліву височну частину голови, близько трьох прямих ударів ногою в лівий бік голови, після яких потерпілий на короткий відрізок часу втратив свідомість. Після цього, повнолітній кулаками лівої та правої рук наніс потерпілому близько п’яти бокових ударів, в область голови, близько восьми ударів каблучною частиною взуття та два удари металевим гаїчним ключем розмірами 17х19 в тім’яну частину голови.

Після цього, грабіжники підняли з землі мопед  та зникли разом з транспортним засобом з місця вчинення злочину.

Злочинці неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності та вчинили злочин в період іспитового строку.

Дії злодіїв кваліфіковані за ч. 2 ст. 289 КК України, як незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане  з насильством, що не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Обвинувальний акт 24.11.2017 направлено до  Золотоніського міськрайонного суду, грабіжникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 8 років.

 За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору