Доведені до відчаю черкащани готові перекрити дамбу

16 грудня 2014, 13:55

210680_1

Депутатська фракція "Партії вільних демократів" вимагає від керівництва «Обленерго» прибути на сесію Черкаської міської ради, яка має відбутися 18 грудня, доповісти про ситуацію з відключеннями світла в місті і надати чіткий графік цих відключень.

Відповідну заяву на своїй сторінці у Фейсбук розмістив депутат Руслан Зоря. 

"Ситуація з безконтрольним відключення електроенергії в Черкасах може призвести до соціального бунту у Черкасах. Жителі міста не розуміють, чому відбуваються відключення, чому ПАТ «Обленерго» не може надати чіткий графік відключень і вчасно попереджати споживачів, чому вимикають від енергопостачання будинки, де є електроплити, хто відповість за спалену техніку, чому світло вимикають в одних будинках, а натомість інші горять, як новорічна ялинка. 

15 грудня був безпрецедентний випадок. У мікрорайоні «Луначарського» 6 годин без світла перебували мешканці будинку, де замість газових плит – електричні. Вони не могли навіть приготувати їсти, нагріти воду. Так само виключали людей, які проживають в мікрорайоні «Зелений», «Сєдова», «Портова».

Ситуація стає критичною. Люди скаржаться, що горить побутова техніка. Мешканці Черкас готові вийти на вулицю, перекривати дамбу, дороги. Ситуація загострюється щодня.

Дивує позиція «Обленерго». Чому працівники підприємства не йдуть до людей, не організовують діалог з населенням, не говорять про причини відключень і способи економії, не надають графіків тощо. Складається враження, що ситуація свідомо розхитується. Не зрозуміла у цій ситуації позиція СБУ, адже очевидним є те, що створюються умови, які призводять до збурення людей, акцій громадської непокори тощо.

Ми вимагаємо:
1. Керівництву «Обленерго» прибути на сесію Черкаської міської ради, яка має відбутися 18 грудня, і доповісти про ситуацію з відключеннями і надати чіткий графік цих відключень. (Сесія починається о 10-00 в обласному будинку рад);
2.Від Служби безпеки, прокуратури в Черкаській області провести розслідування щодо відключень електрики і бездіяльності «Обленерго».

У випадку ігнорування наших вимог залишаємо за собою право безстрокового пікету будівлі ПАТ «Обленерго», - йдеться у заяві.

Поділитись

Коментарі

Вал сказав:

Ах, вони ПАТ, іне чеють міцевих органів влади. То може варто піднімати питання про їх націоналізацію або передачу в місцеве підпорядкування (звичайно, на законодавчому рівні).

Галина сказав:

Триває революція гідності. Хотіли – майте!

Вгору