Досить відсиджуватися вдома! Нашим воїнам необхідна підтримка, – Володимир Педько

30 березня 2023, 10:41

З нетерпінням чекаєте контрнаступу і слідкуєте за останніми новинами через смартфон? Досить відсиджуватися вдома! Нашим воїнам необхідна підтримка, адже бойові дії на Сході і Півдні нашої держави лише посилюються!

Поки я на реабілітації, то щодня в місті бачу чимало чоловіків, які досі ховаються і не хочуть стати на захист нашої країни. Для них термін "війна" зник напевно разом з визволенням Півночі України. Вони можуть дозволити собі влаштувати п'яні вечірки, відпочивати, ходити на масаж, а тренажерні зали просто переповнені статурними чоловіками напередодні літа. До чого готуєтесь, панове? До пляжного сезону? А на Сході готуються до контрнаступу!

Мені соромно, але соромно в першу чергу перед побратимами, які зараз захищають нас в гарячих точках.

Я говорю не про бізнесменів, які є воїнами на економічному фронті, не про медиків, не про викладачів, не про студентів, які мають відроджувати наш інтелектуальний генофонд, тощо.
Хлопці, чоловіки, я дуже сподіваюся, що ви переосмислите свою позицію і ми, пліч-о-пліч, робитимемо спільну справу, в лавах ЗСУ!

Володимир Педько, капелан бригади черкаської ТрО, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Людмила Гришак :

Горджусь такими мужніми чоловіками, як Ви. Хай Вас береже Господь бог та Ваш ангел-охоронець. ВІрю в ЗСУ, вірю в Перемогу. Допомагаю, чим можу.

А :

Ви закликаєте до боротьби чоловіків.Але усі чоловіки вже на фронті.В жодному разі не намагаюся когось образити,але мені особисто здається,що решта-переважно трусливі мажори.Їм зручно їздити на дорогих авто,хотити по ресторанах,клубах та кінотеатрах,спати у комфортних ліжках в теплих квартирах поряд зі своїми дружинами та коханками,ходити на манікюр,обирати нові кросівки та плавки до нового літнього сезону,вигулювати собак,їздити з дитячими візочками,поки “зайнята” мамочка робить собі зачіску.Переважна більшість цих “чоловіків”вміло робить вигляд,що війна їх не стосується і ніколи не прийде сюди.І чорт його знає,чи це зараз норма,чи прояв інстинкту самозбереження,чи оте саме “Моя хата скраю”.А в воєнкоматі якимось дивним чином не знають адрес,за якими вони зарєєстровані і з невідомих причин не можуть вручити їм повістку.Це реалії сьогодення.І це дійсно страшно.З іншого боку зрозуміло,що далеко не кожен вміє поводитися зі зброєю.Наразі очевидно,що бути військовим просто лише в кіно.Тому,хочеться подякувати усім СПРАВЖНІМ ЧОЛОВІКАМ,які наближають перемогу!ВИ СПРАВЖНІ ГЕРОЇ!А інших нехай судить Бог.

Вгору