Дорожники розповіли, як боролися з ожеледицею в області на вихідних

20 лютого 2017, 14:47

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 17 по 20 лютого проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

У зв’язку коливаннями добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, у всіх районах області впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялися. Загалом, за три доби було використано понад 1400 тонн протиожеледної суміші для боротьби з ожеледицею. Також 18 та 19 лютого було очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю понад 110 км автодоріг загального користування у Городищенському, Драбівському, Корсунь-Шевченківському та Монастирищенському районах Черкащини.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області залучалося 46 піскорозкидувачів з відвалами, 19 автогрейдерів та тракторів та 21 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 100 автодорожників. Вранці 20 лютого у черговому режимі роботи перебували 47 одиниць техніки та 57 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 20 лютого, роботи з ліквідації ожеледиці на автошляхах продовжуються.

Станом на ранок 20 лютого проїзд забезпечено усіма автомобільними шляхами загального користування Черкаської області.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору