Через Соснівку Бондаренку можуть оголосити імпічмент, – активісти

20 лютого 2017, 15:13

Фото: Про все

У Черкасах активісти збираються жорсткіше контролювати перебіг громадських слухань з приводу забудови Соснівки, які перенесли на неділю. Обіцяють здійснювати контроль за видачею мандатів та за присутністю в залі так званих проплачених осіб.

Депутат міськради Олексій Романов нагадує про вчорашню спробу провести слухання. Він говорить, що ще задовго до їх початку до зали була заведена велика кількість людей.

- Серед них було багато представників комунальних та приватних підприємств міста, які не могли пояснити, навіщо прийшли на слухання. Деякі з них казали, що прийшли під загрозою звільнення. Також були люди, яких ми всі називаємо "тітушками". Вони були з перегаром, неохайно одягнуті і також не могли дати відповідь, чому перебувають на слуханнях, - говорить Олексій Романов.

Натомість черкащани, які справді хотіли голосувати, зазначає Олексій Романов, стояли в коридорі і не мали можливості зайти до залу. Людей, які зарані зайняли місця у залі, депутат міськради Павло Карась називає проплаченими.

- Відбулися події, які показали всю широту проблем із демократією та зі злочинністю в Черкасах. На слухання прийшло кількасот людей, які готові були ще раз розіп’яти Ісуса Христа. Їм за це заплатили 200 гривень. Це ті люди, які обирали Шуфрича та Зубика народними депутатами. Й на слуханнях була використана та ж сама технологія, тож люди були готові проголосувати за будь-яке питання. У той час, коли середньостатистичний черкащанин залишився вдома займатися власними справами, - говорить депутат Черкаської міської ради Павло Карась. – Тому я звертаюся до всіх черкащан, якщо вони не захистять своє місто, то їхнє майбутнє продадуть за копійки.

Слухання перенесли на неділю, 26 лютого. Час та місце міська рада має оприлюднити сьогодні. Водночас активісти та депутати просять містян не ігнорувати право на волевиявлення та прийти на слухання.

- Ми будемо контролювати всі стадії проведення та організації заходу. Щоб не допускалися такі моменти, коли одна людина на один паспорт могла взяти 2-3 мандати. Процедура видачі мандатів буде записуватися та навіть транслюватиметься в онлайн, - зазначає Олексій Романов. – Контролюватимемо, коли й хто заходитиме. Також, сподіваюся, що в приміщенні буде можливість розсадити окремо тих, хто голосує і тих, хто просто прийшов послухати. Відслідковуватиметься і момент самого голосування.

Олексій Романов також нагадав слова міського голови Черкас Анатолія Бондаренка:

- Міський голова неодноразово зауважував, що якщо рішення слухань буде проти забудови, то нічого будувати не будуть. Я вважаю, що, якщо всупереч слуханням рішення про забудову буде прийнято, то це пряма можливість імпічменту міському голові.

Нагадаємо, громадські слухання по забудові Соснівки перенесли.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору