Дороги у Черкасах чистили краще, ніж у Полтаві, Кіровограді та навіть Києві, – Бондаренко

03 лютого 2016, 19:15

12695918_565045880330760_879691922_n

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко оцінив прибирання доріг від снігу в обласному центрі. На його думку, у місті їх очищали краще, ніж у Полтаві, Кіровограді та навіть Києві, проте все одно незадовільно. Тому він збирається внести у програму соціально-економічного розвитку питання про придбання для Черкас снігоочисної техніки.

- Місто не має власної техніки, щоб нормально прибрати сніг. Техніка "ЧЕЛУАШУ" була розпродана за безцінь. У підприємця Андрія Бортника, який виграв тендер на прибирання доріг у місті, було недостатньо техніки. Зараз він її придбав, і ми більш-менш вже готові. На все місто у комунальних підприємств є 10 тракторів: 6 - у Соснівському СУБі, 3 - у Придніпровсьому і 1 - на Митниці. То це місто з населенням у 270 тисяч напрацювало і заробило за стільки років? Сором! У програму соціально-економічного розвитку Черкас мною як міським головою буде внсено питання про придбання техніки для очистки снігу і для роботи у зимовий період. Не може бути такого, що у місті навіть немає грейдера, щоб прибрати сніг, - заявив Анатолій Бондаренко.

За його словами, щоб у Черкасах було менше проблем з прибиранням снігу, значно ефективніше повинна працювати муніципальна інспекція.

- Робота наших комунальників і нашого підприємця, який прибирає дороги від снігу, звичайно, краще ніж в Полтаві, Кіровограді, навіть краще ніж у Києві, але все одно вона незадовільна. Тому що люди хочуть, щоб ми прибрали все. Місто готове нести певне фінансове навантаження, але муніципальна інспекція повинна працювати. На сьогодні вони наклали 30 штрафів, хіба це багато, коли там працює 10 інспекторів? Це не робота. Нам занадто дорого її (інспекцію - ред.) утримувати. Ми потихеньку прийдемо до її реформування, - зазначив очільник міста.

Він повідомив, що триває розробка концепції прибирання снігу на тротуарах. Наразі боротися зі снігом на пішохідних доріжках має комунальне підприємство "ЧЕЛУАШ".

- Підприємець, що виграв тендер на зимове утримання доріг, є монополістом, він диктує умови міській раді. Я не хочу так. Місто потрібно розбити на сектори. І тендер потрібно проводити на кожен район окремо. А ці підприємці повинні між собою конкурувати у якості надання послуг місту. Ми змінили порядок правил благоустрою, і на сьогодні тротуари вже будуть прибиратися підприємством "ЧЕЛУАШ" із залученням, можливо Андрія Бортника, у якого є техніка, або когось іншого. Головне, щоб це здійснювалось за нормальні кошти, бо ми можемо так наприбиратися снігу, що нам потім не буде за що ями латати, - наголосив мер.

 

Коментарі

Вгору