Дороги на Черкащині порівняли з решетом (відео)

13 березня 2019, 22:47

Дороги на Черкащині порівняли з решетом (відео)

В Умані разом зі снігом зникли останні натяки на дорожнє покриття, про це йдеться у сюжеті "ДжеДАІ". Журналісти самі перевірили уманські дороги. 

Жителі Умані ремонтують авто частіше, ніж їздять на них. А все через решето замість дороги. Обіцянки чиновників залатати ями так і залишаються словами, тому люди пропонують альтернативні методи вирішення проблеми.

- Назвати дорогою цей жах, язик не повертається, — повідомляють журналісти.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко зазначив, що останній капітальний ремонт робили 30 років тому.

- Сніг сходить і дороги разом з ними. Її, між іншим, у минулому році ремонтували. Роблять ямковий ремонт, а він нічого не дає, - каже уманчанин.

Жителі скаржаться на «містичну» дорогу, адже асфальт не може там втриматися і місяця, зникає разом зі снігом.

- Мені соромно, що я тут живу, що таке місто. З дітьми нереально проїхати. Про що тут можна говорити, — обурюється містянин.

Детальніше - у сюжеті.

Нагадаємо, що нещодавно журналісти ТСН поїхали краями Шевченка. У туристичних агентствах їх називають краєм і землею Кобзаря. Замість захоплення історичними місцями журналістів шокувала дорога до них.

Як пояснили в САД, причина такого стану доріг те, що впродовж останніх 20 років на цих дорогах не проводився поточний середній чи капітальний ремонт. Лише у 2017 році було проведено поточний середній ремонт автодороги Р-10 у межах села Червона Слобода. У 2018 році було відремонтовано поточним середнім ремонтом 4 км автодороги Р-10 у селі Мошни та проведено поточний середній ремонт мосту через річку Рось.

Коментарі

Вгору