Мандрівка бездоріжжям: журналісти показали, як дістатися Шевченківського краю (відео)

27 лютого 2019, 19:53

Мандрівка бездоріжжям: журналісти показали, як дістатися Шевченківського краю (відео)

Журналісти ТСН поїхали краями Шевченка, бо вже за кілька тижнів будуть Шевченківські дні. Місця відомі. В туристичних агенствах їх називають краєм і землею Кобзаря. Замість захоплення історичними місцями журналістів шокувала дорога до них, йдеться у сюжеті "ТСН".

Перші 50 кілометрів від столиці дорога, хоч яйце коти - ідеальна. Тут є велика табличка про туристичний маршрут краями Шевченка. Ними журналісти й поїхали.

Наступні 50 кілометрів уже гірші, але не критичні. Трохи більше 100 кілометрів до Канева, де Тарасова гора, долаємо за півтори години. Дорогу проклали до міста, однак в ньому вона обривається. Тут можна побувати в музеї Тараса Шевченка, зайти в копію його хати і насолодитися видами на Дніпро.

Далі нам порадили завітати в село Мошни, де залишилося кілька цікавих історичних будинків. Кілометрів з 20 майже Європа, але далі туристичний маршрут нам нагадує, що до Європи ще далеко.

- Туристів не бачу взагалі, куди їм тут їхати, - каже черкащанин.

Діти черкащанина Павла, який щоденно долає цей відрізок дороги, їдуть на задньому сидінні, як на родео. Навколо красиві пейзажі, однак насолоджуватися ними туристи навряд чи зможуть.

Детальніше - у сюжеті.

Коментарі

Вгору