Дорогі канцтовари та недешева реклама: у скільки бюджету обійдеться святкування Дня міста

02 вересня 2016, 12:56

559738

На святкування 730-ї річниці від дня заснування Черкас з міського бюджету спрямують понад 260 тисяч гривень. Кошторис витрат, підписаний директором департаменту організаційного забезпечення Черкаської міськради Лілією Маліщук оприлюднив у Facebook черкаський журналіст Назарій Вівчарик, пише vikka.ua.

Найдорожчим у кошторисі виявився пункт щодо придбання сувенірної, канцтоварів та одноразового посуду. На все про все заклали кругленьку суму – сто тисяч гривень.

На другому місці за витратністю – реклама у ЗМІ, виготовлення банерів, конвертів та іншої друкованої продукції. У цьому пункті навіть передбачили виготовлення великого вуличного екрану. Спрямують на це 42 тисячі гривень.

Третім доровартісним пунктом є танцювальне шоу на фонтані у постановці Максима Оробця. За його Light Dance заплатять 28 тисяч.

679482

384220

У майже 22 тисячі обійдеться оренда екранів та конструкцій під екрани, оплата роботи спеціального персоналу.

Понад 17 тисяч витратять на оплату та організацію лаунж-зони, літературної та розмовної сцени. Тут також передбачили кошти і на фестиваль вуличної їжі.

Трохи менше (17 тисяч) спрямують на транспортні витрати. Ще у 13 тисяч обійдеться оплата роботи операторів, режисерів та квадрокоптерів.

Нагадаємо, замість виступів “зіркових” гостей у Черкасах на День міста влаштують дискотеку.

Коментарі

Вгору