Донецький блогер закликає гуманітарну допомогу для cходу направляти у Золотоношу

24 грудня 2014, 12:21

99_main

“Я думаю, може нам гуманітарну допомогу краще в Золотоноші роздавати?”. Таку думку висловлює Денис Казанський,  більш відомий як блогер із Донбасу frankensstein, пише zolotonosha.ck.ua.

Його обурення викликав той факт, що жителі Донбасу в багатьох випадках живуть краще за українців з інших регіонів.

“Ось донецький пенсіонер переоформив собі пенсію в Артемівську або Добропіллі, потім отримав безкоштовно продукти від Ахметова, потім ще й прийшов на ярмарок і накупив товарів в два рази дешевше, ніж вони коштують в українських магазинах. При цьому за газ і за світло він не платить – Україна їх постачає окупаційній адміністрації безкоштовно. За українськими мірками виходить не так вже і погано, справді ж?”, – пише Казанський.

При цьому, за його словами, пенсіонер із Золотоноші може розраховувати тільки на свою крихітну пенсію, з якої половину він змушений віддати за комуналку, хоча “на жоден референдум не ходив і під танки не кидався”.

“Щось я не бачу, щоб хтось сильно переживав за пенсіонерів Золотоноші або Жмеринки. Ніхто не ниє вечорами в інтерв’ю на ТРК “Україна” про тяжкі голодні будні. Тому що у нас треба слухати виключно Донбас, а інші нехай мовчать в ганчірочку”, – підсумував він.

Поділитись

Коментарі

Донецк сказав:

Так может пусть эта вся артиллерия и вся срань которая здесь стреляет тоже поедет в Золотоношу. И мы будем платить коммунальные и не надо нам гуманитарной помощи, и бабульки с дедулями не будут блудить по улицам в поисках еды, а в очередях за помощью не будут падать в обморок люди. Прежде чем писать всякую хрень, надо включить мозги. Что то здесь не видела счасливых людей которые так много получили пенсий в доброполье, и т.д. Заберите этих добровольцев отсюда и одних и других и живите также прекрасно как и мы здесь.

Александр Ивнанович сказав:

Вот дурак!Этот писака видимо жизнь донцкого пенсионера с луны наблюдает.

Вгору