Павло Мосійчук Павло Мосійчук, громадський активіст, один з ініціаторів транспортної реформи в Черкасах

Договори з черкаськими приватними перевізниками мають бути розірвані

04 лютого 2021, 12:35

У вівторок виконавчий комітет прийняв рішення приватним перевізникам з якими укладено угоди на перевезення пасажирів встановити вартість проїзду в розмірі 7 гривень. І воно б було все добре, якби не одне але: в перевізників не виконані умови договорів на перевезення.

Мова іде про встановлення GPS трекерів для контролю за роботою громадського транспорту.Так, відповідно до пункту 2.1.2 договору на перевезення пасажирів перевізники впродовж місяця з моменту підписання такого договору мають за власний кошт встановити GPS трекери та підключити їх до міської системи моніторингу громадського транспорту.

5 лютого 2021 останній день коли це мало б бути зроблено, однак вже очевидно, що ця умова не буде виконана, оскільки жодної роботи приватними перевізниками в цьому напрямку не було зроблено.

Чому саме розривати договори?

Все просто: пунктом 6.1.2 договору на перевезення пасажирів передбачається, що в разі не виконання в тому числі пункту про GPS моніторинг (2.1.2) договір розривається в односторонньому порядку.


Таким чином:

  • вже завтра управління транспорту і департамент ЖКК повинні приступити до підготування відповідних проектів рішення:
  • в понеділок має бути задокументована відстуність підключення GPS трекерів переізників до міської системи моніторингу;
  • у вівторок виконавчий комітет має прийняти відповідне рішення.

У випадку якщо ці дії не будуть зроблені, то можна буде цілком спреведливо говорити про бездіяльність міської влади. Особисто мені б цього не хотілося.

P.S. Взаємовідносини в місті мають бути чіткими і прозорими, і якщо в договорі щось чітко прописано, то так само чітко воно має бути виконано.

P.P.S. Трекер на відміну від валідатора (ціна на який стартує від 15 тисяч гривень) вартує лише 2400. Також його можна орендувати приблизно від 200 грн/місяць. Я ніколи в житті не повірю, що привозячи денну касу в робочий день від 3-3.5 тис.грн з автобуса не можна знайти тих 200 - 300 гривень в місяць щоб виконати умови договору.

Всі тексти автора

Коментарі

Скептик :

Яка зараз виручка 3-3,5 тисячі? Мосійчук впав з дуба.І що з того, що в маршрутках буде GPS? Місто їм не платить жодної копійки. Перш ніж трендіти зробіть комунальний транспорт нормальний. Куча тролейбусів іздить центром, а по Смілянській аж цілих 2 з половиною (8Р) через 2 години.

Алексей :

тупая власть , похожая на привередливую девицу лёгкого поведения. снова пытаются нагнуть тех , кто налоги платит: дайте людям сначала восстановить подвижный состав , а затем требуйте что-то

ДМИТРИЙ. :

ПОДВИЖНОЙ СОСТАВ, НУЖНО МЕНЯТЬ БЫЛО ПОСТЕПЕННО, А КОНЕЧНО, ЕСЛИ ПЕРЕВОЗЧИКИ КАК ТОЛЬКО ЗАШУРШАЛИ КУПЮРЫ В РУКАХ ДУМАЮТ НЕ О РАЗВИТИИ БИЗНЕСА, А КАК БЫ НАГРЕСТИ ЕЩЁ БОЛЬШЕ, ЧТО-БЫ БЫЛО ЗА ЧТО ПОЕЗДИТЬ ПО, К ПРИМЕРУ ИСПАНИЯМ, ИТАЛИЯМ И ТД. И ТП., ИЛИ ЕЩЁ НА КАКИЕ-ТО СВОИ БЛАГА, НУ ТОГДА ДА, ОТКУДА ЖЕ ДЕНЬГИ ВОЗМУТЬСЯ!!! НИКТО НЕ СПОРИТ, ИХ ЗАРАБОТОК ИХ ПРАВО ТРАТИТЬ ПО СВОЕМУ УСМОТРЕНИЮ, НО И ЗАКОНЫ И ДОГОВОРА, ЕЩЁ НИКТО НЕ ОТМЕНЯЛ! ВСЕ ОНИ КИВАЮТ И ПРИ ЛЮБОМ УДОБНОМ СЛУЧАЕ ССЫЛАТЬСЯ НА ЕВРОПУ, НО САМИ, ЗАКОНЫ СОБЛЮДАТЬ И ПРИУЧАТЬСЯ К ПОРЯДКУ, ТОЧНОСТИ И ПУНКТУАЛЬНОСТИ РАБОТЫ КАК В ЕВРОПЕ, КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ ЖЕЛАЮТ! С СЕБЯ В ПЕРВУЮ ОЧЕРЕДЬ НУЖНО НАЧИНАТЬ, ПОТОМ УЖЕ НА ЭТИХ 100 ПРОЦЕНТНЫХ ОСНОВАНИЯХ, НАЧИНАТЬ ЧТО-ТО ТРЕБОВАТЬ ОТ ГОРОДСКОЙ ВЛАСТИ!

Таня :

Цілком згодна

Леонід :

Тоді питання, а хто буде їздити? Влада, як завжди починає не звідти. Підготуйте міський транспорт, а потім ставте вимоги. Ви хоч раз їхали за будь-яким “Богданом”? І як? Якщо у вас слабка внутрішня вентиляція, вам гаплик. Ви задихнетесь. А ви чим займається?

Михайло :

На що ви сподівались, обравши Бондаренка?
Він же здуває пилинки з перевізників.. з тих самих які створили штучний колапс минулого року і погрожують зараз. Але справно заносять данину посередникам мера.

Василих :

У*оды , маршрутки грязные, не обогреваются , проезд с 5 до 7 гр за что , а это на 40% , мер и депутаты мозги включите…..

Черкащанка :

Перевізники “страждають” від пандемії, ніби-то возять тільки сидячих. За “того парня” треба компенсація. Гаразд, пасажир платить за себе 5 грн. + за “того парня” 2 грн. А як щодо цієї ситуації, коли ти сідаєш у набиту повністю маршрутку??? Тобто, перевізник просто дурить? Чому немає контролю? Я особисто згодна платити 7 грн., але щоб у салоні пасажири тільки сиділи. У тролейбусах усе суворо. А чому зловживають перевізники??? Та й маски водії надягають дуже рідко. У №36 – ніколи.

тоня :

в салоні бруд і ганчірки позапихані..антисанітарія зповна..тролейбуси чистіші..потрібні лінії для тролейбусів прокладати…і не забруднювати повітря цими автобусами..

Роман :

Кондиционеры лучше заставьте поставить, летом сдохнуть можно в маршрутке

Вгору