До земельного фонду Черкащини повернули ділянку вартістю понад 3 млн грн

11 вересня 2018, 15:53

До земельного фонду Черкащини повернули ділянку вартістю понад 3 млн грн

Господарським судом Черкаської області задоволено позов Золотоніської місцевої прокуратури про розірвання договору оренди земельної ділянки державної власності в Драбівському районі площею понад 15 га, вартістю більш як 3 млн грн з підстав невиконання його умов. 

Прокуратурою було встановлено, що в 2017 році селянське господарство, отримавши в оренду земельну ділянку та використовуючи її у власних цілях, не виконало умови договору в частині повної та своєчасної сплати орендної плати й проведення нормативно-грошової оцінки землі. Зокрема, упродовж поточного року до бюджету селищної ради орендна плата за землю взагалі не сплачувалася.

З метою поновлення інтересів держави в бюджетній сфері в особі місцевої територіальної громади та подальшого ефективноо використання землі прокурор звернувся до суду з відповідним позовом, який було задоволено судом.

Окрім того, у ході судового розгляду справи відповідачем добровільно сплачено заборговану орендну плату. Наразі завдяки втручанню прокуратури інтереси держави поновлено.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Вгору