До Черкас з’їхалися директори зоопарків з усієї країни

26 листопада 2015, 13:56

12286980_877927365647873_1869643974_o

Директори всіх зоопарків країни приїхали до Черкас. Сьогодні у нашому місті вони проводять конференцію. У Черкасах такий захід відбувається вперше.

Про це в коментарі "Про все" розповів директор черкаського зоопарку Євгеній Ван.

- Сьогодні у нас зібралися всі директори як державних, так і приватних  українських зоопарків, - зазначає Євгеній Ван.

Цього разу, говорить він, саме у Черкасах директори звіринців підбиватимуть підсумки своєї роботи та говоритимуть про поліпшення роботи зоопарків. Торік таких захід проходив у столиці.

12305973_877927428981200_905922238_n

Перед самою конференцією директори звіринців навідалися до черкаського зоопарку й були враженні його розвитком. Директор Миколаївскього зоопарку та президент Української асоціації зоопарків та акваріумів Володимир Топчій  найпершим відзначив черкаський звіринець. Він каже, що в нашому зоопарку побував уперше, досі про нього лише чув.

- І чесно кажучи, сьогодні після його відвідин залишився приємно здивованим. Найбільше вражає, що попри незначне фінасування, зоопарк все-таки вдалося реконструювати. І за багатьма показниками Черкаський зоопарк відповідає європейським вимогам по утриманню тварин, - зазначає Володимир Топчій. - Сьогодні це відзначили практично всі присутні директори. Тож Черкасам є чим гордитися, бо ж не в кожному великому місті є зоопарки такого високого рівня. Ми про це будемо говорити на сьогоднішній конференції.

Євгеній Ван додає, що в черкасього зоопарку вже давно назріла потреба розширення території.

- Ми вже шість років працюємо над цим питанням, але, на жаль, воно не просувається вперед. Нинішня наша територія - чотири гектари. Та цього мало, - розповів колегам Євгеній Ван. -Від цього важко і тваринам, і відвідувачам некомфортно.

Загалом в Україні сім зоопарків загальнодержавного значення та понад двадцять - приватних.

Поділитись

Коментарі

Вгору