До Черкас у п’ятницю, ймовірно, приїде Зеленський

26 серпня 2020, 15:33

Цієї п’ятниці, 28 серпня, Черкаси відвідає президент України Володимир Зеленський. 

Про це 18000 відомо з власних джерел.

Наразі програма візиту президента ще невідома. Проте, за словами, наших співрозмовників, він має представити нового очільника Черкаської ОДА Сергія Сергійчука та майбутнього кандидата на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга народу”, яким має стати Віталій Ільченко.

Зазначимо, що це буде другий візит Зеленського на Черкащину.

Вперше в статусі президента він побував в нашій області 31 липня минулого року. Тоді Зеленський представляв очільника області Ігоря Шевченка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Холодний Яр :

Радійте зелепупики, приїде ваша зелена бубочка!

Неля :

Смішно, коли якийсь “іроніст”, який назвав себе пафосно “Холодний Яр”, щось пискнув щодо Першої людини країни! Ви чули, приїде Президент! А “зеленою бубочкою” будете називати своїх домашніх. Розпустили свої язики, називаючи “свободою слова” хамство, невігластво та неповагу до людей.

Василь :

Неля, йди далі телевізор дивись, не відволікайся, від забивання голови помиями. Смішно їй …

Влад Симоненко :

Дописувачка Неля взялася навести порядок із свободою слова ))) Ату їх , ту босоту що любого президента ображає ))) руки -ноги їм порубати і язик відірвати )))) А сам нинішній “гарант” як поводив себе щодо свого попередника ? Та і не тільки його – розбійники , “яжнелохи” ….. і т. д. маєте те що заробили , все повертається бумерангом …. думайТЕ !!!

Вгору