До Черкас переїхало сучасне швейне виробництво з Херсонщини

23 липня 2022, 13:37

Сучасне перспективне виробництво з пошиття одягу для поліції, нацгвардії, рятувальників, ЗСУ відкрилося в Черкасах. Компанія переїхала з окупованого Херсону. Більше того, компанія не лише шиє, а й розробляє одяг. Тож та форма, яка з'явилася в 2014 році в нацполіції, була створена саме на Херсонщині, пише Прочерк.

ТОВ «Швейна компанія «ВІД», що працювало на Херсонщині і мало там 6 виробництв, тепер налагоджує виробництво на Черкащині. Про це розповідає директор швейної компанії Ярослав Васильович.

– На півдні ми мали шість фабрик. Більше того, ще біля 15 підприємств завантажували роботою, а також нашу продукцію виробляють і за межами України. У цілому компанії 9 років, - розповідає Ярослав Васильович.

На сьогодні на черкаському підприємстві працює біля 80 швачок, у Херсоні ж в цілому було 450 робітників. Тож, у Черкасах, як мінімум, планується збільшити кількість працівників-швачок до 200 – 250 осіб. А це створення нових робочих місць на Черкащині, можливість в такий складний час в країні кожному бажаючому реалізувати себе професійно та отримувати достойну заробітну плату.

Сьогодні підприємство дуже активно розвивається, готове до співпраці. З розвитком виробництва вкрай потрібні кваліфіковані фахівці. На даний час швейній компанії потрібні начальник виробництва, технологи, і багато професійних швачок.

Телефон для довідок: 0634064880, 0962202050 (Наталія).

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору