У Першій міській гімназії Черкас вшанували пам’ять загиблого в АТО випускника

21 вересня 2016, 14:32
Фото: Про все

Фото: Про все

Меморіальну дошку загиблому учаснику АТО, прикордоннику Павлу Лазоренку відкрили сьогодні в Першій міській гімназії Черкас, яку Павло закінчив у 1991 році. Вшанувати пам’ять героя прийшли колишні однокласники, вчителі та бойові побратими.

За спогадами всіх, хто його знав, Павло був людиною з підвищеним почуттям справедливості. Виїхавши свого часу за кордон на заробітки, він, побачиши, що в Україні війна, кинув роботу та повернувся і добровольцем пішов на фронт.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Я товаришував з ним із 1993 року, коли ми разом вступали до Інституту прикордонних військ у Хмельницькому. Так сталося, що Павло вимушений був кинути службу та поїхати за кордон на заробітки. Він 15 років прожив в Іспанії, але побачивши, що відбувається на батьківщині, кинув все і приїхав в Україну  Через військкомат він знову призвався у прикордонники. На мою думку, він проявив найвищу ступінь патріотизму, - розповів в коментарі «Про все» товариш по службі загиблого прикордонника Олександр Панкратов.

За його словами, знову вони зустрілися вже в навчальному центрі прикордонників. Звідти Павло і поїхав на Схід. Отримавши під час виконання одного з бойових завдань легке поранення, він відмовився від шпиталізації. А згодом його підрозділ потрапив під сильний обстріл в районі Зеленопілля, що в Луганській області...

Фото: Про все

Фото: Про все

Брат Павла, який був присутній на відкритті  меморіальної дошки, подякував керівництву Першої міської гімназії за те, що вони виконали обіцянку, дану батькам Павла, про вшанування пам’яті героя у рідній школі.

Фото: Про все

Фото: Про все

Поділитись

Коментарі

Вгору