Для вихованців дитячого садка на Канівщині створили новий дитячий майданчик

21 жовтня 2020, 14:22

Лабіринт, гойдалки, гірки, будиночок з дошкою для малювання, стінка для метання, ігровий годинник. Ці та інші елементи дитячого майданчика стали справжнім скарбом для близько 80 хлопчаків та дівчаток, які є вихованцями закладу дошкільної освіти "Сонечко", що в Литвинці Канівського району.

Досі прогулянки малечі відбувалися на старому дитячому майданчику, який складався з саморобних елементів, створених за допомогою автомобільних шин та дерев'яних піддонів. Гірки, яка дітям найбільше до вподоби, взагалі не було.

Новий дитячий майданчик з'явився завдяки перемозі проєкту зі створення пізнавально-рухового простору "Щасливе дитинство" в конкурсі "Час діяти", реалізованому Благодійним фондом "МХП-Громаді" за фінансової підтримки МХП та активної участі громади. Частка МХП становила 30 000, громада доклала ще 29 000 грн.

За словами керівника проєкту та директора ЗДО "Сонечко" Лариса Глушко, сучасний дитячий майданчик майже ніколи не стоїть порожнім, на ньому завжди бавляться діти. Це говорить про те, що вихованці дитсадка не просто задоволені, а справді переповнені щастям.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору