Для вдалого старту опалювального сезону у Черкасах продовжують усувати пориви на мережах

24 вересня 2020, 15:18

фото тематичне

Нині в Черкасах завершили чотири етапи гідравлічних випробувань та продовжують усувати пориви на мережах. Про те, наскільки соціальна та житлова інфраструктура міста готова до старту опалювального сезону, йшлося під час наради, яку провів заступник міського голови Максим Скорик. 

Як інформують у департаменті житлово-комунального комплексу, Черкаська ТЕЦ нині обслуговує 789 будинків, КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» – 476. За період випробувань на мережах ТЕЦ виявлено 119 поривів, 112 із яких наразі ліквідували. На мережах «Черкаситеплокомуненерго» – 193 аварійні ситуації, 136 із них – усунуто. 

Крім того, готові до включення тепла й майже в усіх школах та садочках. Пошкодження мереж після обстеження, за словами Максима Скорика, виявили в дошкільному навчальному закладі №2 та загальноосвітній школі №15 (вул. Кобзарська,77). Він доручив керівництву департаменту освіти та гуманітарної політики в найкоротші терміни відремонтувати мережі. 

– Ми не знаємо, якою далі буде температура повітря, тож уже зараз маємо бути максимально готовими до подачі тепла, – наголосив Максим Григорович. 

Окремо під час наради зупинилися на актах готовності до опалювального сезону, які надають теплопостачальним підприємствам. За словами Максима Скорика, наразі частина ОСББ та ЖБК не подали їх. Від цього, наголошує, залежатиме підключення тепла до них.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору