Для райлікарні Звенигородки “МХП – Громаді” придбали апарат ШВЛ

25 червня 2020, 18:24

фото з мережі

Сучасний апарат ШВЛ високого класу днями для Звенигородської центральної районної лікарні передали представники МХП Руслан Пономаренко та Tетяна Волочай в межах проєкту "Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19". Щоб один із шести запланованих апаратів потрапив саме на Звенигородщину з ініціативою до агрохолдингу звернувся народний депутат України Сергій Нагорняк.

Зазначимо, що за рік Звенигородська лікарня приймає близько 2 000 пацієнтів, близько 200 з них під'єднують до апаратів ШВЛ. Загалом лікарня має два такі апарати, які працюють у відділенні анестезіології та інтенсивної терапіїї. Ще один медикам обіцяють придбати за рахунок місцевого бюджету.

Вартість одного апарата - понад 700 тисяч грн. Від початку карантину Благодійний фонд "МХП - Громаді" разом з МХП спрямував на потреби звенигородських медиків близько 900 тисяч грн, передавши їм засоби індивідуального захисту, дезінфектори та обладнання.

За словами головного лікаря Звенигородської ЦРЛ Вардана Айрапетяна, апарат знадобиться не лише для коронавірусних хворих, а й для пацієнтів з порушеннями дихальних функцій, для пацієнтів з ураженою судинною системою, з тяжкими травмами мозку тощо.

Поділитись

Коментарі

Вгору