Для паломництва хасидів в Умань розробляють “карантинні” правила

02 вересня 2020, 12:40

Над створенням єдиних правил дотримання санітарно-епідеміологічних норм та безпеки громадян України та іноземців, які будуть перебувати в Умані у період паломництва, нині активно займаються в Черкаській ОДА. Для оперативного реагування на скарги громадян вже відкрито «гарячу лінію». Ситуацію в Умані особисто контролює голова Черкаської ОДА.

Низку важливих питань у зв’язку із прибуттям до Умані паломників-хасидів на святкування Рош-Га-Шана обговорив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук із керівником Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайлом Куратченком.

Як відомо, 27 серпня в Умані мав місце інцидент, в ході якого кілька уманчан перешкоджали щойно прибулим паломникам потрапити на територію домоволодіння. Оскільки остерігались загрози розповсюдження COVID 19 та були обурена будівництвом, яке вважали незаконним.

Під час вказаних подій поліція забезпечила охорону громадського порядку. Поліцейські встановили  усіх учасників конфлікту та попередили подальші протиправні дії.

Нині в області розробляють єдині правила дотримання санітарно-епідеміологічних норм та забезпечення безпеки громадян України та іноземців, які у період паломництва будуть перебувати в Умані.

Задля оперативного реагування на скарги громадян у Черкаському обласному контактному центрі вже запрацювала «гаряча лінія» за номером: 0 800 508 876.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Іванка :

Чому так пізно розробляють? Не знали, що хасиди приїдуть? Чи не знали про пандемію?

Ольга :

Ну яке може бути “паломництво” із країни червоної зони? У нас і без них ситуація погіршується з кожним днем. Ще не вистачало, що їх в разі захворювання будуть укладати на ліжка, призначені для укранців. Значить нас до Ізраїлю не впускають, а святкувати Новий рік – це виключна ситуація, без якої не можна далі жити? Треба діяти радикально: закрити в”їзд і крапка. А до чого тут ця “м”якотілість”? Бояться погіршення відносин?

Вгору