Віталій Ільченко хоче зробити Черкаси найкомфортнішим містом України

02 вересня 2020, 13:23

Генеральний директор підприємства “UKRAVIT”, кандидат на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга Народу” Віталій Ільченко провів пресконференцію, на якій розповів про те, з якою метою він йде в мери міста. Зустріч із журналістами та громадськими діячами відбулася сьогодні, 2 вересня.

Голова Черкаського обласного осередку політичної партії “Слуга народу” Олександр Завітневич на початку заходу зізнався, що радий співпрацювати з такими людьми як Віталій Ільченко.

 - Було досить складно підібрати ту команду, яка піде з нами та виконає головну мету - перезавантаження міської влади. Нам важливо, аби кандидати були порядними, чесними, професійними та відповідальними. Саме таким є пан Віталій. На мою думку, він один з найкращих підприємців області і нашої держави. Віталій Ільченко вже протягом багатьох років є лідером не лише в своїй галузі, а й серед інших підприємців та людей, які дійсно хочуть змінити країну, - говорить Олександр Завітневич. 

Віталій Ільченко розповів, що вирішив балотуватися на посаду міського голови не відразу. Навпаки, раніше навіть не думав про це. 

- Все життя я не любив політиків та й зараз до багатьох з них ставлюся з недовірою.  Адже багато з них  вміють добре брехати та красти, а ми за це все платимо. Відповідно, мені було складно ухвалити  таке рішення. Мене багато хто вмовляв балотуватися. Мої знайомі, до думки яких я прислухаюся, переконали мене в тому, що я можу щось змінити та зібрати команду, яка буде працювати на благо міста. І коли цих людей ставало все більше й більше, я почав вагатися. Підприємці навіть вирішили звернутися з відкритим листом до Президента, щоб він підтримав висунення моєї кандидатури на пост міського голови Черкас. Також особиста зустріч з Володимиром Зеленським вплинула на ухвалене мною рішення, - говорить Віталій Ільченко. 

Також кандидат в мери зізнався, що пропозиції стати депутатом надходили багато років поспіль від різних політичних сил, проте на жодну з них він не погоджувався. 

- Я не хочу бути залежним від якоїсь політичної сили, я просто звик працювати відверто та прозоро, сприяти розвитку, адже люблю створювати нові проєкти, - говорить Віталій Ільченко. - Саме в команді “Слуги Народу” багато молоді та ентузіастів, у яких є багато свіжих ідей. Я не бачив іншої політичної сили, яка дійсно хотіла б таких якісних змін. Тільки з цією командою я зараз можу рухатися до своїх цілей. Я зрозумів, що саме зараз настав час брати на себе відповідальність, об’єднуватися та змінювати і місто і країну.

Кандидат на посаду міського голови зазначив, що найближчим часом “Зе!місцеві” презентують програму розвитку Черкас.

- Програму ми представимо блоками, за кожен з яких відповідатиме певний член команди. Я хочу, щоб громада Черкас знала цих людей, які в майбутньому відповідатимуть за ту чи ту галузь, - сказав Віталій Ільченко.

Також він запропонував кожному кандидату в депутати, який перед виборами щось обіцяє людям, підписати меморандум.

- І ми могли б, наприклад, через рік просто відізвати мандат депутата, який цю обіцянку не виконав. Я особисто готовий підписати цей меморандум, - зазначив Ільченко. 

Наголосив пан Віталій і на важливості боротьби із корупцією у стінах міської ради.

- Можу гарантувати, що не дозволю членам нашої команди чи взагалі будь-якому депутатові в оновленому складі міськради красти, тому будь-кого буду “здавати” особисто, - говорить кандидат в мери. 

Також  Віталій Ільченко висунув ідею створити у приміщенні Черкаської міської ради Центр розвитку підприємництва. Саму ж мерію він запропонував перенести до Будинку рад. А ще Віталій Ільченко заявив, що його мрія - зробити Черкаси найкомфортнішим містом України.

Поділитись

Коментарі

Вгору