Для дітей ВПО в Черкасах влаштували показ і арт-терапевтичне обговорення казки

07 липня 2024, 17:06

У Черкасах для дітей ВПО показали виставу "Коза-дереза" та влаштували арт-терапевтичне обговорення казки.

Захід відбувся у межах національної програми соціалізації та адаптації для дітей із родин переселенців "Зростаємо разом".

- Наш проєкт проходить у восьми містах України. Загалом ми провели вже понад тисячу заходів та охопили понад 500 дітей ВПО віком від 6 до 9 років. Але якщо до проєкту залучати лише дітей-переселенців, процес соціалізації та адаптації буде неповноцінний, тому ми запрошуємо й місцевих дітей. Наші заходи поділені на чотири категорії: майстер-класи, розвиваючі заняття, арт-терапія та англійська мова, - розповів голова ГО "Зрощуй суспільству" та керівник проєкту "Зростаємо разом" Микита Стрижко.

Психологиня Олена Бобошко розповідає, що такі заходи важливі для допомоги в подоланні дитячих травм.

- Казка показує нам сценарії та дії, героїв, негативні та позитивні наслідки різної поведінки, вчить, як потрібно виходити з ситуацій. Під час обговорення діти пропонували свої варіанти того, як можна було закінчити казку інакше. Саме за допомогою казок діти тренуються виходити з різних життєвих ситуацій, а коли є таке групове обговорення - вони ще й обмінюються досвідом, - зазначає психологиня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору