Для “Черкасиелектротрансу” виділять близько 10 млн гривень фінансової підтримки на період карантину

03 квітня 2020, 10:03

Фото тематичне

Виконавчий комітет Черкаської міськради вніс зміни до Програми розвитку міського електротранспорту у Черкасах на 2017-2020 роки. Владці перерозподілили кошти, передбачені на компенсацію пільгового проїзду і різниці в тарифі, спрямувавши їх на фінансову підтримку КП «Черкасиелектротранс». Загальна сума фінпідтримки становить близько 10 млн грн.

- Під час карантину наше тролейбусне підприємство взагалі не має прибутку. Тож цим рішенням ми фінансово підтримаємо наше підприємство, яке наразі здійснює спецрейси для медичних працівників і хворих, які потребують гемодіалізу, - пояснив начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць зазначив, що у певні часи зараз спостерігається рух майже порожніх тролейбусів, які мають перевозити медиків.

- Потрібно відкоригувати графіки руху тролейбусів таким чином, щоб даремно не витрачати кошти з міського бюджету на забезпечення руху електротранспорту, і не спричиняти незручностей для медиків, які користуються спецрейсами, - підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко. 

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Коментарі

Вгору