Для черкаського комунального підприємства придбали два нові підйомники

13 квітня 2023, 21:13

Автопарк комунального підприємства "Міськсвітло" поповнили двома новими підйомниками. Один із них висотою 22 метри, інший – 18,5. Їх використовуватимуть для утримання мереж зовнішнього освітлення у місті.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розповів, що кілька років тому автопідіймач для цього КП вже купували. Утім, від початку повномасштабного вторгнення його використовують Збройні сили України.

- Нові автопідйомники використовуватимуть, передовсім, для утримання міських мереж зовнішнього освітлення. Вони допоможуть комунальникам заїжджати у вузькі двори та в цілому працювати на більшій висоті. Разом із тим, ми послуговуватимемося ним у випадку надзвичайних ситуацій, - додав Бондаренко.

За словами директора КП "Місьсвітло" Віталія Терьохіна, після того, як більш сучасний підйомник передали на потреби армії, у їхньому розпорядженні лишилася техніка 70-80-х років виробництва.

– Техніка, яка досі була наявна на підприємстві, фактично вже не використовувалася, – коментує він. – Майже неможливо було пройти технічні огляди, обслуговування застарілих підйомників витратне й супроводжується труднощами із запчастинами.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору